top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraZuza Wójcik

Stand Up KLAWI KULAWI - czyli niepełnosprawność w krzywym zwierciadle!

Zaktualizowano: 7 paź 2020

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące potrafi być życie.

Dlatego uznaliśmy, że odrobina dobrego humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła i znajdując swoistą odskocznię od codzienności, postanowiliśmy pozwolić się rozruszać naszym mięśniom międzyżebrowym! Zorganizowaliśmy wydarzenie, dzięki któremu przypomnieliśmy naszej przeponie, że jest nam potrzebna i do czegoś służy! Wydarzenie jedyne w swoim rodzaju! Klawe, ot po prostu! Od „pokazywania uzębienia” bolały nas brzuchy !


Stand Up – Klawi Kulawi który odbył się 13 listopada 2019, bo o nim mowa, doskonale rozluźnił i zrelaksował wszystkich przybyłych gości i pokazał, że dystans to podstawa. Tematem spotkania była niepełnosprawność i wszyscy, zarówno oglądający jak i występujący (taką mamy nadzieję 😉 ) bawili się wyśmienicie. Tak wynikało z salw śmiechu, które dało się usłyszeć na Sali 😉 Nikt nie miał „nosa na kwintę” wychodząc po występie, a to wszystko zapewne dzięki naszym przyjaciołom, którzy zgodzili się dla nas wystąpić na scenie. Aleksandra Petrus, Jacek Noch i Mariusz Kałamaga, byli niesamowici! Swoim poczuciem humoru rozgromili system! Z tego miejsca ogromne DZIĘKUJEMY za Wasze zaangażowanie 😊 Impreza nie miałaby szans na tak liczny odzew ze strony widzów, gdyby nie uprzejmość osób zarządzających Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO, którzy udostępnili nam salę i scenę, abyśmy mogli – wraz z naszymi gośćmi – poddać się chwili i dać się jej ponieść, zgodnie z maksymą „śmiech to zdrowie”!


Poniżej przedstawiamy kilka fotek ze Stand Up’u:
Ogromne podziękowania także dla wszystkich tych z Państwa, którzy sprawili, iż nasze puszki „pękały w szwach”! Wasze wsparcie jest dla nas bardzo cenne! DZIĘKUJEMY!!

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page